Zaznacz stronę

Natalia i Daniel – ślub w Żychlinie

Natalia i Daniel dopięli wszystko na ostatni guzik. Nic tylko pogratulować tak dobrze zorganizowanego ślubu i wesela. Państwo Młodzi powiedzieli sobie sakramentalne TAK w pięknym kościele w Żychlinie. Nowy, jasny i przytulny kościół podnosił rangę tego wielkiego wydarzenia. Impreza w Restauracji Ranczo była szalona. Zespół Muzyczny ,,Damiano” rozbawiał gości na najwyższym poziomie. Nie zabrakło też takich atrakcji jak pokazy barmańskie w wykonaniu Barmans Flair Team czy fotobudka. Młoda Para chciała wykonać sesję w starej szklarni. Uważam, że był to bardzo dobry pomysł. Z resztą oceńcie sami efekty naszej wspólnej pracy. 

Natalio i Danielu, jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji Waszego pięknego i niezapomnianego święta! Cieszę się, że mogłem z Wami być w tym ważnym dniu i relacjonować te piękne chwile. 

Adrian to fotograf z wielkim talentem i pasją, zawsze doradzi. Potrafi stworzyć świetną atmosferę, dzięki której czuliśmy się bezstresowo, na luzie. Zdjęcia niezwykle dynamiczne, żywe, pełne kolorów. Oglądając je czujemy jakbyśmy znów tam byli. Adrian przede wszystkim potrafił pozostać „niewidoczny” podczas zabawy, nikomu się nie narzucał, dzięki czemu każdy z gości czuł się komfortowo. A i tak uchwycił wszystkie ważne momenty. Serdecznie polecamy współpracę z Adrianem. Jak dla Nas najlepszy fotograf pod słońcem 🙂

Natalia i Daniel