Ostatnio wykonaliśmy sesję produktową dla firmy Bodrum-Catering. Zdjęcia wykonywane były na stronę internetowa firmy oraz do użytku własnego.

Jeżeli chce się sprzedać dany produkt, należy oddziaływać na zmysły, wtedy wywołamy pragnienie posiadania tej rzeczy. Fotografia produktowa ma na celu takie zaprezentowanie (w tym przypadku) kanapek, aby osoby ogladajace nabrały na nie ochoty. Fotografia często działa na podświadomość ludzkiego umysłu. Dzieje się tak w przypadku gdy np. patrzymy na zdjęcie kawy – od razu czujemy jej zapach i pragniemy się jej napić; gdy widzimy w reklamie czekoladę – natychmiast czujemy jej słodki smak i od razy wyobrażamy sobie jak rozpływa sie nam w ustach – w efekcie tego od razu idziemy na kawę z czekoladą O to właśnie chodzi w fotografii produktowej, aby uchwycić to wszystko na zdjęciach.

Firma modnemedia.pl jako jedyna w regionie konińskim posiada profesjonalne studio fotograficzne, za pomocą którego możemy wykonać najwyższej jakości zdjęcia przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej i fotograficznej. W kampaniach i sesjach reklamowych produktów najważniejsze jest pokazanie danego produktu w jak najlepszym świetle, tak aby pobudził on wyobraźnie kupującego oraz zaprezentowanie wszelkich walorów prezentowanych towarów i zachęcenia do ich kupna. Do tego wszystkiego bardzo pomocna jest fotografia, ponieważ zdjęcia są wizytówką zarówno firmy jak i produktu. Więc im bardziej profesjonale wykonanie, tym bardziej pozytywny odbiór przez potencjalnych klientów. Realizujemy produkcje komercyjne, wykonujemy zdjęcia produktowe, modowe i wizerunkowe. Dostosujemy swoją pracę do potrzeb klienta, dbając o każdy szczegół.

Jeśli nie masz pojęcia jak sprawić by Twój produkt wyglądał zachęcająco – pomożemy Ci.

Pin It on Pinterest