Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska w doskonały sposób pozwala na zapoznanie się z fotografem. Dzięki takiej sesji jesteśmy w stanie zrozumieć czego wzajemnie od siebie oczekujemy. Jest to także ciekawa pamiątka, którą można wykorzystać np. na zaproszeniach, jako element wystroju sali, na której odbywa się przyjęcie weselne, jako pamiątka dla rodziców lub na podziękowanie gościom za przybycie na ślub itp.

Cena: 599 PLN brutto

Przygotowania

Reportaż z przygotowań zaczynamy z samego rana gdy Para Młoda zaczyna się szykować do ślubu. Jesteśmy z Wami w salonie fryzjerskim, u wizażystki, w domu. W cenę przygotowań wliczone jest również błogosławieństwo Pary Młodej.

Cena: 499 PLN brutto

Ślub kościelny

Podczas ślubu kościelnego staramy się być jak najbardziej dyskretni i konkretni. Przez całą ceremonię skupiamy uwagę na Młodej Parze i gościach. Staramy się wyłapać każdą kręcącą się w oku łezkę i radosne twarze. Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania tego typu zleceń.

Cena: 999 PLN brutto

Ślub cywilny

Ślub cywilny to bardzo szybka ceremonia. Tylko zręczne oko jest w stanie uchwycić ważne momenty. Staramy się wykonać możliwie najwięcej zdjęć w jak najkrótszym czasie.

Cena: 799 PLN brutto

Wykład ślubny dla Świadków Jehowy

Specjalnie dla Świadków Jehowy przygotowana została oferta zdjęć z wykładu w Sali Królestwa Bożego. W przypadku ślubów Świadków Jehowy dostępne są trzy opcje. Pierwszą jest sam wykład w Sali Królestwa Bożego, drugą opcją jest sam ślub cywilny, lub opcja trzecia – wykład w Sali Królestwa Bożego i ślub cywilny.

Cena: 399 PLN brutto

Zabawa weselna do godziny 22:00

W związku z tym, że nie każda Młoda Para chce aby fotograf był obecny na zabawie weselnej do oczepin przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zdjęć z wesela do godziny 22:00.

Cena: 599 PLN brutto

Zabawa weselna do godziny 1:00

Bardziej rozbudowaną opcją jest fotografowanie zabawy weselnej do godziny 01:00. Nasz reportaż z wesela kończymy zaraz po zakończeniu się oczepin Pary Młodej. Najczęściej jest to godzina 01:00-02:00.

Reportaż z zabawy weselnej składa się z:

  • zdjęć z przywitania gości i życzeń
  • pierwszego tańca Pary Młodej
  • reportażu z zabawy weselnej
  • pozowanych zdjęć gości i Nowożeńców

Cena: 999 PLN brutto

Plener w dniu ślubu

Osoby które nie koniecznie chcą się stroić po raz kolejny do pleneru ślubnego przygotowaliśmy „Plener ślubny w dniu ślubu”. Plener taki wykonywany jest podczas zabawy weselnej. Trwa on około 1-1,5 h.  Aby nie marnować zbędnie czasu z tego ważnego dnia dla Młodych, plener taki odbywa się najczęściej w bliskiej okolicy sali weselnej.

Cena: 499 PLN brutto

Plener w wybranym terminie

Plener w wybranym przez Młodą Parę dniu ma wiele zalet. Nowożeńcy nie są już tak zestresowani samym ślubem co znacznie wpływa na jakość zdjęć. Podczas takich zdjęć Pani Młoda nie musi się już martwić o sukienkę. Tego typu zdjęcia zalecamy wykonywać w odstępie kilku dni po ślubie.

Cena: 999 PLN brutto

Druk zdjęć podczas wesela

Specjalnie dla moich klientów przygotowałem drukarkę do drukowania zdjęć podczas wesela. Usługa polega na wydrukowaniu zdjęć ustawianych z młodą parą podczas imprezy i wywieszenie ich na tablicy magnesowej. Goście bardzo pozytywnie i z wielkim entuzjazmem oglądają i zabierają wywołane zdjęcia. Wielką przewagą drukowania zdjęć na imprezie nad fotobudką jest fakt, że goście otrzymują zdjęcia wykonane przez fotografa, są odpowiednio skadrowane i wstępnie obrobione.

W cenie wywołuję maksymalnie 150 zdjęć w formacie 10x15 cm lub 75 zdjęć w formacie 15x20 cm.

Cena: 499 PLN brutto

zapytaj o wolny termin

Loading...

0PLN
* Pole wymagane

Pin It on Pinterest